
Кескіштері бар бау-бақша құралдарының жинағы, пластик тұтқалары, 3 дана, Standard, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad STANDARD 62904 бау—бақша құралдарының жинағы пластик тұтқалары бар 3 бөліктен тұрады - аралас кетмен, қалақ және кескіш. Олардың көмегімен топырақты қазып, арамшөптерден арылтып, қопсытады, сонымен қатар жіңішке тірі бұтақтар мен сабақтарды кеседі. Жұмыс бөліктері көміртекті болаттан жасалған, сондықтан механикалық кернеулерге төзімді. Балға эмальдан жасалған жабын шөміш пен кетпеннің тот басуына жол бермейді және олардың қызмет ету мерзімін ұзартады. Тефлонмен қапталған кескіш қалақтар коррозиядан қорықпайды және жақсартылған үйкеліске қарсы қасиеттерге ие, бұл құралды пайдалануды жеңілдетеді. Жинақ жазғы коттедждегі өсімдіктерді күту үшін пайдалы болады. Артықшылықтары Шөміштің тар, сүйір жүзі бар, сондықтан ол жерге оңай енеді. Біріктірілген жұмыс бөлігі бар кетменнің ықшам өлшемдері тығыз өсімдіктер арасында жұмыс істеуді жеңілдетеді. Кетпеннің тұтас құбырлы төсемі сынуға төзімді, бұл оның сенімділігін арттырады. Шөміш пен кетпеннің пластик тұтқаларының беті ойық болады, сондықтан олар қолмен сырғып кетпейді. Кескіштердің тұтқаларында саусақ асты ойықтары бар, олар сенімді ұстауды қамтамасыз етеді, бұл жұмыс кезінде жайлылықты арттырады. Кескіш пышақтардың жабылу тығыздығы арнайы бұрандамен реттеледі, бұл құралды пайдалануды жеңілдетеді. Бекіткіш бекіткіш кескіштердің тұтқаларын жабық күйде мықтап ұстайды, бұл сақтау және тасымалдау кезінде қауіпсіздікті қамтамасыз етеді. Шөміш пен кетменнің тұтқаларында ілулі сақтауға арналған саңылаулар бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.4 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 305 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 230 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған құралдар жиынтығы |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 630-Бақшаға арналған құралдар жиынтығы |
| Жиынтықтағы заттар саны | 3 |
| Жұмыс бөлігінің материалы | отқа төзімді болат |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Серия | Standard |
| Жиынтықтың құрамы | кетпен - 1 дана, қалақ - 1 дана, түзу кескіш кескіш - 1 дана. |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Штрих-код | 4044996168609 |
- Бағасы: 2 939 ₸

