
Ілмек тәрізді ұшы бар импульстік дәнекерлеуіш, 100 Вт, 220 В Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ілмек тәрізді ұшы бар Sparta 913110, 100 Вт, 220 В импульстік дәнекерлеу үтігі сымдарды, электронды бөлшектерді және металл бөлшектерді дәнекерлеуге арналған. Жұмыс температурасы 400 градусты құрайды, бұл дәнекерлеудің жоғары сапасын қамтамасыз етеді. Құрылғы шеберханада, үйде немесе гаражда пайдалы болады. Артықшылықтары Нихромды сым ұшы тез қызады, сондықтан дәнекерлеу үтікті қосқаннан кейін бірден жұмысқа кірісуге болады. Дәнекерлеу үтігі артқы жарық шамымен жабдықталған, бұл жету қиын жерлерде және жарық аз жерлерде дәнекерлеуді жеңілдетеді. Тапанша пішініндегі ыңғайлы тұтқа ұзақ уақыт жұмыс істегенде жайлылықты арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.73 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 04.07.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-CN.РА01.В.73390-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Өтініш беруші тіркеген |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/913110.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.РА01.В.73390-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 180 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Қыздыру уақыты | 3 мин |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 913-Паяльники |
| Шаншу материалы | медный сплав |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Қуат | 100 Вт |
| Қыздыру температурасы | 450 град |
| Тағам түрі | Желі 220 В |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Шаншу нысаны | доға тәрізді |
| Штрих-код | 4044996156491 |
- Бағасы: 4 717 ₸

