
Электриктің жөндеу жинағы 7 бөліктен тұрады: 30 Вт дәнекерлеу үтік, дәнекерлеу, флюс, екі бұрағыш, пинцет, Спарта тұғыры
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спарта 913111 электриктің жөндеу жинағы жұмысқа дереу кірісуге мүмкіндік беретін 7 элементті қамтиды — 30 Вт дәнекерлеу үтігі, дәнекерлеу, флюс, екі бұрағыш, пинцет және тірек. Микросхемаларды, транзисторларды, сымдарды және басқа бөлшектерді дәнекерлеу үшін қолданылады. Дәнекерлеуіш үтіктің қыздырғыш элементі нихромды спираль болып табылады, яғни құрылғы зақымдануға төзімді. Пластикалық тұтқаның арқасында құрылғының салмағы аз, бұл ұзақ уақыт жұмыс істегенде маңызды. Жинақ шеберханада немесе үйде электр құрылғыларын жөндеу үшін пайдалы болады. Артықшылықтары Дәнекерлеу үтігінің мыс ұшы тез қызады, бұл жұмысқа дайындалу уақытын қысқартады. Ұштың бетінде оны коррозиядан қорғайтын және дәнекерлеудің жабысуына көмектесетін жабын бар. Шаншу алмалы-салмалы, қажет болған жағдайда оны ауыстыруға болады. Жинақтағы тұғырдың арқасында ыстық шаншу жұмыс үстелінің бетін зақымдайды деп қорықпауға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.29 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 04.07.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-CN.РА01.В.73390-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Өтініш беруші тіркеген |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/913111.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.РА01.В.73390-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Қыздыру уақыты | 7 мин |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 913-Паяльники |
| Шаншу материалы | сталь с никелевым покрытием |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Қуат | 30 Вт |
| Қыздыру температурасы | 350 град |
| Тағам түрі | Желі 220 В |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Шаншу нысаны | конус |
| Штрих-код | 4044996156583 |
- Бағасы: 2 417 ₸

