
Күйдіруге арналған жиынтық, 7 дана: дәнекерлеуіш 30 Вт, тұғыр, ауыстырмалы ұштықтар Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sparta 913112 күйдіру жинағы ағаш дайындамаларда кескіндерді немесе әшекейлерді жасау үшін қажет нәрсенің барлығын қамтиды — 30 Вт дәнекерлеу үтігі, тұғыр және жезден жасалған ауыстырылатын ұштар. Керамикалық жылытқыш қыздырғыштың тұрақты жұмысын және беріктігін қамтамасыз етеді. Жинақ шығармашылықпен айналысу кезінде қолданылады. Артықшылықтары Пластикалық дәнекерлеу үтігінің тұтқасында оның қызып кетуіне және алақаннан сырғып кетуіне жол бермейтін кең резеңке сақина бар. Тұғыр үстелдің үстіңгі тақтайына зақым келтірмеу үшін оның үстіне қыздырылған шаншуды қою үшін қолданылады. Әртүрлі пішіндегі бес ауыстырмалы ұштықтар қажетті ені мен тереңдіктегі сызықтарды қалыптастыруға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.24 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 04.07.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-CN.РА01.В.73390-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Өтініш беруші тіркеген |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/913112.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.РА01.В.73390-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Қыздыру уақыты | 7 мин |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 913-Паяльники |
| Шаншу материалы | медный сплав |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Қуат | 30 Вт |
| Қыздыру температурасы | 350 град |
| Тағам түрі | Желі 220 В |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Шаншу нысаны | лопатка |
| Штрих-код | 4044996156590 |
- Бағасы: 2 596 ₸

