
Сымсыз дәнекерлегіш үтік 4.5 В, 8 Вт, 350°С, дәнекерлеуіш 10 г, 3хАА Matrix қоректендіру элементтерінен жұмыс
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 91352 сымсыз дәнекерлеу үтігі, 4,5В, 8 Вт, 10 г дәнекерлеуі бар, 3 АА қуат ұяшығымен жұмыс істейді, жұмыс температурасы 350 градус. 220 В розетка болмаған жағдайда микросхемалар мен сымдарды дәнекерлеуге арналған. Дәнекерді сатып алудың қажеті жоқ — ол жинаққа кіреді. Құрылғы зақымдануға төзімді, себебі ондағы қыздыру элементі нихромды спираль болып табылады. Бұл далалық жұмыста немесе саяхатта пайдалы болады. Артықшылықтары Дәнекерлеу үтік 1 минутта жұмыс істеуге дайын — мыс ұшы тез қызады. Ұшы берік — қорғаныш жабыны оны күйіп қалудан қорғайды. Құрылғы дәл жұмыстарды орындауға жарамды — шаншу конус тәрізді пішінге ие. Сақтау немесе тасымалдау кезінде шаншу зақымдалмайды — оны қорғау үшін пластик қақпақ қарастырылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.09 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/91352.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Қыздыру уақыты | 2 мин |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 913-Паяльники |
| Шаншу материалы | қапталған мыс қорытпасы |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Қуат | 8 Вт |
| Қыздыру температурасы | 350 град |
| Тағам түрі | 3хАА |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Шаншу нысаны | конус |
| Штрих-код | 4044996163123 |
- Бағасы: 2 658 ₸

