
Ағаштан жасалған тұтқасы бар дәнекерлеуіш үтік, 30 Вт, 220 В Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ағаштан жасалған тұтқасы бар Спарта 913101, 30 Вт, 220 В дәнекерлеу үтігі электр сымдарын, микрочиптерді, электр тізбектерін және транзисторларды дәнекерлеу үшін қолданылады. Қыздырғыш элемент нихромды катушка болып табылады, ол құлау немесе соққы салдарынан құрылғының істен шығу мүмкіндігін азайтады. Конус тәрізді ұшы қойылған міндеттерді ойдағыдай шешуге мүмкіндік береді. Ұшты тазалау оңай, ал істен шыққан жағдайда оны оңай ауыстыруға болады. Қорғаныс жабыны дәнекердің жабысуын жақсартады және ұшты коррозиядан қорғайды. Дәнекерлеуіш электрониканы, тұрмыстық техниканы жөндеуге, сондай-ақ автокөліктерге техникалық қызмет көрсетуге және электр жұмыстарын жүргізуге пайдалы. Артықшылықтары Мыс ұшы тез қызады, сондықтан құрылғы жұмысқа ұзақ дайындықты қажет етпейді. Тұтқаның материалы жылу өткізгіштігі төмен ағаш болып табылады, сондықтан ол пластикпен салыстырғанда аз қызады. Ағаш сабы қолға ыңғайлы орналасады, ұзақ уақыт жұмыс істегенде жайлылықты қамтамасыз етеді. Жиынтыққа жұмыс кезінде аспапты орналастыруға арналған тұғыр кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.1 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 04.07.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-CN.РА01.В.73390-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Өтініш беруші тіркеген |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/913065_075_101_102_103_106_107_108_110.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.РА01.В.73390-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Қыздыру уақыты | 7 мин |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 913-Паяльники |
| Шаншу материалы | қапталған мыс қорытпасы |
| Тұтқаның материалы | Дерево |
| Қуат | 30 Вт |
| Қыздыру температурасы | 430 градус |
| Тағам түрі | Желі 220 В |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Шаншу нысаны | конус |
| Штрих-код | 4044996156507 |
- Бағасы: 723 ₸

