
Ағаштан жасалған тұтқасы бар дәнекерлеуші электрик, 100 Вт, 220 В Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Электриктің дәнекерлеуіш үтігі Спарта 913104, 100 Вт, 220 В, тұтқасы ағаштан жасалған, қалың кабельдер мен ірі бөлшектерді дәнекерлеу үшін қолданылады. Құрылғы қалақ тәрізді шағудың арқасында осы тапсырмаларды сәтті орындайды. Ұшы алынбалы, сондықтан қажет болған жағдайда оны ауыстыру оңай. Қыздырғыш элемент болып табылатын нихромды спираль зақымдануға төзімді, бұл құрылғының сенімділігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Дәнекерлеуіш электр монтаждау жұмыстарын жүргізу үшін пайдалы болады. Артықшылықтары Мыс ұшы тез қызады және тазалау оңай, сондықтан дәнекерлеу үтікті пайдалану ыңғайлы. Ағаш тұтқасы аздап қызады және деформацияланбайды, бұл құралдың қызмет ету мерзімін ұзартады. Ағаштан жасалған тұтқа қолға ыңғайлы орналасады, сондықтан ұзақ уақыт дәнекерлеу ыңғайсыздықты тудырмайды. Құрылғы жұмыс кезінде орналастыруға ыңғайлы тұғырмен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.25 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 350 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 04.07.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-CN.РА01.В.73390-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Өтініш беруші тіркеген |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/913065_075_101_102_103_106_107_108_110.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.РА01.В.73390-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 55 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Қыздыру уақыты | 3 мин |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 913-Паяльники |
| Шаншу материалы | мыс |
| Тұтқаның материалы | Дерево |
| Қуат | 100 Вт |
| Қыздыру температурасы | 350 град |
| Тағам түрі | Желі 220 В |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | қорап |
| Шаншу нысаны | лопатка |
| Штрих-код | 4044996156538 |
- Бағасы: 2 476 ₸

