
Пластмассадан жасалған тұтқасы бар дәнекерлеуіш үтік, 60 Вт, 220 В Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластикалық тұтқасы бар, қуаты 60 Вт Спарта 913108 дәнекерлеу үтігі 220 В желісімен жұмыс істейді, микросұлбаларды, транзисторларды, сымдарды дәнекерлеуге арналған және электроника мен тұрмыстық техниканы жөндеуге арналған. Қыздыру элементі нихромды катушка болып табылады, ол құрылғының соғу немесе құлау салдарынан зақымдануға төзімділігін арттырады. Қажет болса, алынбалы ұшты ауыстыруға болады. Артықшылықтары Жұмысқа дайындық және техникалық қызмет көрсету уақытын үнемдеу— мыс ұшы тез қызады және тазалау оңай. Жұмыс кезіндегі жайлылық — пластикалық тұтқа қолға ыңғайлы орналасады. Қауіпсіздік — аспап металл тұғырмен жинақталады, ол қыздырылған дақтармен жанасқанда үстелдің үстіңгі қабатының күйіп қалуын болдырмауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.1 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 04.07.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-CN.РА01.В.73390-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Өтініш беруші тіркеген |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/913065_075_101_102_103_106_107_108_110.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.РА01.В.73390-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Қыздыру уақыты | 5 мин |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 913-Паяльники |
| Шаншу материалы | қапталған мыс қорытпасы |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Қуат | 60 Вт |
| Қыздыру температурасы | 430 градус |
| Тағам түрі | Желі 220 В |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Шаншу нысаны | конус |
| Штрих-код | 4044996156576 |
- Бағасы: 1 116 ₸

