
Сымсыз дәнекерлеуіш 4.5 В, 8 Вт, 350°С, дәнекерлеуіш 10 г, тұғыр, 3хАА Matrix қоректендіру элементтерінен жұмыс
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 91351, 4,5В, 8 Вт сымсыз дәнекерлеу үтігі, 10 г дәнекерлеуі және тұғыры бар, 3 АА қуат ұяшығынан жұмыс істейді, ұшы 350 градусқа дейін қызады. Құрылғы 220 В желіге қосылмаған жағдайда электр жабдықтарын жөндеуге мүмкіндік береді. Бұл үшін қажетті дәнекер жинаққа кіреді. Мыс ұшы тез қызады, ал қорғаныш жабыны оның күйіп кетуіне жол бермейді. Нихромды спираль зақымдануға төзімді, бұл құрылғының сенімділігін қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Корпусқа орнатылған жарықдиодты шам дәнекерлеу саласында жақсы көрінуді қамтамасыз етеді. Бедерлі беті бар резеңкеленген тұтқа қолға мықтап тіреледі, бұл жұмыс кезінде жайлылықты арттырады. Пластикалық қақпақ сақтау немесе тасымалдау кезінде шаншуды зақымданудан қорғайды. Ықшам өлшемдері мен конус тәрізді ұшының арқасында дәнекерлеу үтігі дәл дәнекерлеуге ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.16 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 30.06.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-CN.ПФ02.В.21053-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/91351.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.21053-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Қыздыру уақыты | 2 мин |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 913-Паяльники |
| Шаншу материалы | қапталған мыс қорытпасы |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Қуат | 8 Вт |
| Қыздыру температурасы | 350 град |
| Тағам түрі | 3хАА |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Шаншу нысаны | конус |
| Штрих-код | 4044996163116 |
- Бағасы: 4 816 ₸

