
"Аққу" беткі қорғаныш қалқаны, НБТ-01 Люкс Ресей моделі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"АҚҚУ" НБТ-01 ЛЮКС 89129 қорғаныш бет қалқаны жұмысшының бетін толығымен жауып, оны ұшқыннан, ерітінділердің, жоңқалардың және орташа кинетикалық энергиясы 5,9 Дж-қа дейінгі басқа қатты бөлшектердің шашырауынан қорғайды. Ұзақ уақыт бойы киюге ыңғайлы. Өнім құрылыс және жөндеу жұмыстары кезінде пайдалы болады, сонымен қатар елде немесе гаражда пайдалы болады.АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫПЭТ (полиэтилентерефталат) жасалған мөлдір экран нысандарды бұрмаламайды және көрінуді бұзбайды.Экран басты бұруға және еңкейтуге кедергі жасамайды, өйткені эргономикалық, төмен қарай қиғаш пішінге ие.Соққыға төзімді ыстыққа төзімді пластиктен жасалған күнқағар бастың үстіңгі бөлігін сенімді қорғайды.Қабырғалық және маңдай ленталары тірек пен пиньон механизмі арқылы реттеледі, тіпті бас киіммен киген кезде де қалқанның ыңғайлы орналасуын қамтамасыз етеді.Қалқанды респиратормен және түзеткіш көзілдіріктермен бірге пайдалануға болады.Егер қалқанды пайдалану талап етілмесе, оны жоғары қарай еңкейтуге болады, өйткені құрылым көлбеу бұрышын реттеуді қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 250 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 160 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 07.02.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-RU.СЩ18.В.00108-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ФГБУ "ВНИИ ТРУДА" Ресейдің Еңбек министрлігі |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/RU Д-RU.СЩ18.В.00108-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 255 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.19 кг |
| Топ | Еңбекті қорғау құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 891-Қорғаныш көзілдіріктер, маскалар,дулығалар |
| Экран материалы | полиэтилентерефталат (ПЭТ) |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800071941 |
- Бағасы: 1 448 ₸

