
Тұтқасы бар көбік резеңкеден жасалған "Құрылымдық" ролик, "полка нүктелері", 180 мм, D 80 мм, D тұтқалары 6 мм MTX
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Құрылымдық көбік ролик MTX 80215 "полка нүктелері" 180 мм тұтқасы диаметрі 6 мм, ролик диаметрі 80 мм, қабырғаларды, төбелерді, қасбеттерді және басқа беттерді сәндік әрлеуге арналған. Ол сулы-дисперсиялық текстуралы бояуларды, сәндік сылақтарды, химиялық еріткіштерсіз және сілтісіз сұйық материалдарды жағуға жарамды. Көбік үлбіріндегі кішкене тесіктер бетінде түпнұсқа үлгіні жасауға мүмкіндік береді. Роликті қолдану оңай және кәсіби дағдыларды қажет етпейді. Артықшылықтары Ролик цилиндрі берік пластиктен жасалған, өрнек жасау кезінде қарқынды қысымға төтеп бере алады. Ені 180 мм болғандықтан, ролик үлкен беттерді өңдеуге жарамды, қабырғаларды, қасбеттерді және т.б. безендіру процесін жылдамдатады. Ролик тұтқасы биіктікте және жету қиын жерлерде ыңғайлы жұмыс істеу үшін телескопиялық ұзартқыш сымды бекітуге мүмкіндік береді. Көбіктен жасалған тон сылақ пен лак-бояу материалдарынан оңай тазаланады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 80 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 332 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | MTX |
| Салмақ | 0.145 кг |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 802-Құрылымдық поролонды білікшелер, поролонды Қазақстан |
| Диаметрі | 80 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Тон материалы | көбік резеңке |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Штрих-код | 4044996169644 |
- Бағасы: 1 758 ₸

