
Сибртех мойынтірегі бар тамшы тәріздес 14 х 100 мм ілмек
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Топса болат есіктерді, қақпаларды, торларды, шкафтарды жасауда қолданылады. Дәнекерлеу арқылы бекітіледі. Тамшы пішіні топсаның құрылымға орналасуын жеңілдетеді. Жезден жасалған шайба немесе мойынтірек айналуды жеңілдетеді. Ерекшеліктері Корпустың тамшы тәрізді пішіні Артықшылықтары Конструкцияда ыңғайлы орналасу Толықтығы Тамшы тәрізді ілмек - 1 дана.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.099 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 14 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 100 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 14 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Ілмектер |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 920-Гараж ілмектері |
| Диаметрі | 14 мм |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Нысан | Тамшы тәрізді |
| Штрих-код | 4044996168548 |
- Бағасы: 411 ₸

