
Гипсокартон мен шыныға арналған Сибртех тұтқа-тасушы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sibrtech 87531 гипсокартон және шыны тасымалдау тұтқасы үлкен габаритті гипсокартон парақтарын, фанераларды және басқа қаңылтыр материалдарын қолмен жылжыту үшін қолданылады. Құрылыс, жөндеу және тиеу-түсіру жұмыстары кезінде пайдалы болады.Артықшылықтарытөзімділік — гипсокартон тасымалдағышы соққыға төзімді ABS пластиктен жасалған және 80 кг салмақты көтере алады.Ыңғайлы тұтқа — тұтқаның сырғанауға қарсы жабыны бар және қолыңызда сенімді тұрады.Пайдалану ыңғайлылығы — тасымалдау тұтқасының конструкциясы материал парақтарын мықтап бекітуге мүмкіндік береді, содан кейін оларды бос қолмен ұстау арқылы оңай жылжытуға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 73 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 365 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 166 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.364 кг |
| Топ | Шыны кескіштер, шыны домкраттар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 875-Шыны домкраттар |
| Корпус материалы | ABS-пластик |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996169286 |
- Бағасы: 2 670 ₸

