
Гипсокартонға арналған тасығыш, 2 дана. Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 87532 гипсокартонға арналған тасығыш 2 данадан тұратын жиынтыққа кіреді. Үлкен гипсокартон парақтарын жылжыту үшін қолданылады және жұппен жұмыс істеуге арналған. Материалдарды түсіру және тиеу, әрлеу жұмыстарын жүргізу үшін пайдалы.Артықшылықтарыәрбір тасымалдаушы болаттан жасалған және жоғары жүктемелерге төтеп бере алады.Арнайы аялдамалар парақтарды мықтап бекітуге мүмкіндік береді.Тұтқалардың резеңкеленген кірістірулері бар және қолдарда сырғып кетпейді, бұл материалдарды тасымалдауды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 243 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 194 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 1.064 кг |
| Топ | Шыны кескіштер, шыны домкраттар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 875-Шыны домкраттар |
| Корпус материалы | Металл |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996169293 |
- Бағасы: 4 339 ₸

