
Туристік пышақ, жиналмалы, 210/90 мм, Liner-Lock жүйесі, Барс металл тұтқасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Liner-Lock жүйесі және металл тұтқасы бар Барс 79200, 210мм/90мм туристік жиналмалы пышақ табиғатта белсенді уақыт өткізуді ұнататындарға, әсіресе балықшылар мен аңшыларға пайдалы. Liner-Lock механизмі пайдалануды жеңілдету үшін пышақты бір қолмен алуға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Пышақ жүзі титанмен қапталған коррозияға төзімді болаттан жасалған, сондықтан ол тот басуға бейім емес. Кесу бөлігінің қаттылығы 56-58 HRC құрайды, соның арқасында пышақ жиегін жақсы ұстайды және қайрауға оңай. Қос жүзді бекіткіш және цилиндрлік екі жақты аялдама пайдалану қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Пышақтың конструкциясында тасымалдауға ыңғайлы болу үшін оны белдікке немесе қалтаға бекітуге мүмкіндік беретін қыстырғыш бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Өндіруші ел | Ресей |
| жүздің материалы | 95Х18 |
| Тұтқаның материалы | Металл |
| Жүздің өлшемі | |
| жүздің ұзындығы | 90 мм |
| жүздің ені | 26 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.07.2030 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС RU C-CN.СА03.А.00572-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Стандарт-Қару" ГСО АНО ОЖ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/РОСС КЗ-КН.СА03.А.00572-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.28 кг |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 792-Жиналмалы пышақтар |
| Ұзындығы | 210 мм |
| Құрылым | Liner-Lock |
| Ерекшеліктері | складной |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Пышақтың пішіні | тікелей |
| Штрих-код | 4044996164113 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

