
Туристік пышақ, жиналмалы, 220/90 мм, Liner-Lock жүйесі, қолында G10 төсемі бар, шыны сынықтары барыс
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жиналмалы туристік пышақ Барс 79202, 220мм/90мм, Liner-Lock жүйесі, тұтқасында G10 төсемі және шыны сынықтары бар, ашық ауада, балық аулауда және аңшылықта кеңінен қолданылады. Кіріктірілген Liner-Lock механизмі пышақты бір қолмен жылдам ашуға мүмкіндік береді. Сондай-ақ, пышақ шыны сынғышпен жабдықталған, оның көмегімен төтенше жағдайда әйнекті сындыруға болады. Артықшылықтары Жоғары ресурс және коррозияға төзімділік — пышақ жүзі титанмен қапталған қаттылығы 56-58 HRC 95Х18 болаттан жасалған. Пайдалану қауіпсіздігі — шыны талшықтан жасалған G10 көп қабатты төсемі бар екі жақты тірек пен тұтқа қолдың пышаққа сырғып кетуіне жол бермейді. Ыңғайлы тасымалдау — пышақ белдікке бекітуге арналған қыстырғышпен және білекке бекітуге арналған арқанмен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Өндіруші ел | Ресей |
| жүздің материалы | 95Х18 |
| Тұтқаның материалы | G10 |
| Жүздің өлшемі | |
| жүздің ұзындығы | 90 мм |
| жүздің ені | 26 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.07.2030 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС RU C-CN.СА03.А.00572-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Стандарт-Қару" ГСО АНО ОЖ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/РОСС КЗ-КН.СА03.А.00572-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.26 кг |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 792-Жиналмалы пышақтар |
| Ұзындығы | 220 мм |
| Құрылым | Liner-Lock |
| Ерекшеліктері | складной |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Пышақтың пішіні | тікелей |
| Штрих-код | 4044996164137 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

