
Сынық бұрғы, 55 х 1000 мм, SDS MAX Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 712568 SDS MAX бұрғылау қондырғысы кірпіш пен бетон қабырғаларында, едендерде, едендерде диаметрі 5,5 см және ұзындығы 100 см болатын тесіктерді алуға мүмкіндік береді. Жоғары қуатты SDS Max перфораторларымен бірге қолданылады. Ол газ және су құбырларын, электр коммуникацияларын, кондиционер желілерін төсеу үшін оңтайлы болып табылады. Артықшылықтары Кесетін пластина кобальт қосылған BK8 80-90 HRC аса қатты қорытпасынан жасалған, сондықтан ол жоғары жүктемелерге төтеп бере алады және бордың қызмет ету мерзімін ұзартады. Бастың арнайы конструкциясы бұрғылаудың деформация қаупінсіз арматураланған бетоннан өтуіне мүмкіндік береді. Жұмыс барысындағы радиалды және шеткі ағыстар борактың интегралды конструкциясы есебінен барынша азайтылады, сондықтан борактың берілген осьтен ауытқуы жойылады. Бұрғының корпусы 40Х легирленген болаттан жасалған, соның арқасында құрал тот баспайды және сынбайды. Терең спиральды ойықтар бұрғылау тереңдігіне қарамастан жоғары жұмыс жылдамдығын қамтамасыз ете отырып, шламды тиімді түрде ағызады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 61 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1011 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 61 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 2.925 кг |
| Топ | Бетонға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 712-SDS MAX шанағы бар бетонға арналған бұрғылар |
| Диаметрі | 55 мм |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Болат маркасы | 40Х |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш |
| Пластинаның материалы | ВК8В |
| Жұмыс ұзындығы | 95 мм |
| Бренд елі | Германия |
| Пластинаның түрі | сынық |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шанақтың түрі | SDS MAX |
- Бағасы: 102 054 ₸

