
Поршеньді араға арналған ағашқа арналған қалақтар 4011 - S644D, 130 x 4.2 мм, фигуралық ойық, 2 дана. Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ағашқа арналған жүздер Gross 782101, 4011 - S644D, 2 дана. өлшемі 130 x 4,2 мм, пішінді және түзу кесуге арналған поршеньді арамен бірге қолданылады. Кәсіби төсемдер қалыңдығы 100 мм-ге дейінгі кез келген қаттылықтағы ағашты кесу мүмкіндігін қамтамасыз етеді. Олар жөндеу, құрылыс, монтаждау/бөлшектеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Кенептер жасалатын хром-ванадийлі болат оларға қажетті қаттылық пен тозуға жоғары төзімділік береді. Пышақтар вакуумдық пештерде шыңдалған, сондықтан олардың қаттылығы жоғары және қайрауды ұзақ уақыт сақтайды. Тістердің қадамы 4,2 мм пышақтардың тамаша кесу қабілетін қамтамасыз етеді, бұл жұмыс жылдамдығын арттырады. Өнімдер Германияда қолданыстағы стандарттарға толық сәйкес жасалған, бұл олардың жоғары сапасын көрсетеді. Жиынтықтағы екі кенеп ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.038 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 205 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 57 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Полотна для электролобзика |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 782-Полотна для электролобзика "MATRIX Professional", "СИБРТЕХ, GROSS" |
| Ұзындығы | 150 мм |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Болат маркасы | 58CrV4 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мақсаты | поршеньді ара |
| Нөмір | S644D |
| Жұмыс ұзындығы | 130 мм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қадам | 4.2 мм |
| Ені | 19 мм |
- Бағасы: 3 612 ₸

