
Поршеньді араға арналған ағашқа арналған қалақтар 4052 - S1531L, 210 x 5-6,5 мм, фигуралық ойық, 2 дана. Жалпы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ағашқа арналған жүздер Gross 782102, 4052 - S1531L, 2 дана. өлшемі 210 x 5-6,5 мм, пішінді және түзу кесуге арналған поршеньді арамен бірге қолданылады. Кәсіби төсемдер ағашты кесуге және қалыңдығы 190 мм-ге дейінгі кез келген қаттылықтағы бұтақтарды кесуге мүмкіндік береді. Олар жөндеу, құрылыс, бау-бақша, монтаждау/бөлшектеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Кенептер жасалатын хром-ванадийлі болат оларға қажетті қаттылық пен тозуға жоғары төзімділік береді. Пышақтар вакуумдық пештерде шыңдалған, сондықтан олардың қаттылығы жоғары және қайрауды ұзақ уақыт сақтайды. Тістердің ауыспалы қадамы 5 және 6-,5 мм пышақтардың тамаша кесу қабілетін қамтамасыз етеді, бұл жұмыс жылдамдығын арттырады. Өнімдер Германияда қолданыстағы стандарттарға толық сәйкес жасалған, бұл олардың жоғары сапасын көрсетеді. Жиынтықтағы екі кенеп ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.084 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 305 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 57 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Полотна для электролобзика |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 782-Полотна для электролобзика "MATRIX Professional", "СИБРТЕХ, GROSS" |
| Ұзындығы | 230 мм |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Болат маркасы | 58CrV4 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мақсаты | поршеньді ара |
| Нөмір | S1531L |
| Жұмыс ұзындығы | 210 мм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қадам | 5 мм, 6.5 мм |
| Ені | 19 мм |
- Бағасы: 6 070 ₸

