
Поршеньді араға арналған ағаш қалақтар 4444 - S1110DF, 210 x 4,2 мм, 2 дана. Жалпы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ағаш қалақтары Gross 782106, 4444 - S1110DF, 210 x 4,2 мм, 2 дана, поршеньді араға орнатуға арналған. Олар ағаштан жасалған бұйымдарды бөлшектеу үшін оңтайлы: жиһаз, терезелер, қоршаулар және әртүрлі құрылымдар. Үлкейтілген қалыңдығы 1,57 мм кенептердің жоғары сенімділігін қамтамасыз етеді, сондықтан олар кәсіби қолдануға арналған. Артықшылықтары Биметалдық төсемдер олардың беріктігіне кепілдік беретін серпімділігімен және тозуға төзімділігімен сипатталады. Пышақтардың тістерінің қадамы 4,2 мм құрайды, осылайша олардың тамаша кесу қабілеті мен жұмыс тиімділігіне қол жеткізіледі. Жоғары сапалы тістер қызған кезде өз қасиеттерін жоғалтпайды, соның арқасында олар қарқынды жұмысқа оңай төтеп бере алады. Кенептер Германияда көп сатылы сапаны тексерумен жасалған. Жинақ екі кенептен тұрады, олар ұзақ уақыт пайдалануға жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.107 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 305 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 57 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Полотна для электролобзика |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 782-Полотна для электролобзика "MATRIX Professional", "СИБРТЕХ, GROSS" |
| Ұзындығы | 230 мм |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Болат маркасы | D6A, MatrixII |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мақсаты | поршеньді ара |
| Нөмір | S1110DF |
| Жұмыс ұзындығы | 210 мм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қадам | 4.2 мм |
| Ені | 19 мм |
- Бағасы: 9 682 ₸

