
Поршеньді араға арналған металл қалақтар 4416 - S1122BF, 210 x 1.8 мм, 2 дана. Жалпы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross 782104, 4416 - S1122BF металл қалақтары, өлшемі 210 x 1,8 мм, 2 дана, поршеньді араға арналған жабдық болып табылады. Олар құрылыс және жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде кәсіби қолдануға арналған. Кенептердің көмегімен қалыңдығы 8 мм-ге дейінгі металл дайындамаларды дәл кесуге болады. Артықшылықтары Жоғары сапалы өнімділік — биметалдық төсемдер Германияда жасалған, тозуға төзімділігімен және беріктігімен ерекшеленеді. Шыңдалған тістер — қаттылық пен беріктіктің арақатынасы пышақтардың кесу қабілетін бірнеше есе арттырады. Тістердің ұсақ қадамы — қалақтардың көмегімен аса дәл жұмыстарды жүргізуге болады. Қарқынды пайдалану — тістер қыздырылған кезде де жұмыс тиімділігін қамтамасыз етеді. Екі кенептен тұратын жиынтық — олар ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.064 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 305 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 57 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Полотна для электролобзика |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 782-Полотна для электролобзика "MATRIX Professional", "СИБРТЕХ, GROSS" |
| Ұзындығы | 230 мм |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Болат маркасы | D6A, MatrixII |
| Өңдеу материалы | металл |
| Мақсаты | поршеньді ара |
| Нөмір | S1122BF |
| Жұмыс ұзындығы | 210 мм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қадам | 1.8 мм |
| Ені | 19 мм |
- Бағасы: 6 405 ₸

