
Поршеньді араға арналған әмбебап жүздер 4431VP - S1122VF, 180 x 1.8-2.5 мм, 2 дана. Жалпы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross 782105, 4431 VP - S1122VF поршеньді араға арналған әмбебап қалақтар, өлшемі 180 x 1,8-2,5 мм, 2 дана, ұсақ металл бөлшектері бар конструкцияларды бөлшектеуге жарамды: терезелер, жиһаздар, қалқалар, сонымен қатар жөндеу және құрылыс жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы. . Ұзартылған ұзындығы 180 мм және тіс қадамы 1,8-2,5 мм кез келген материалдарды кесуге мүмкіндік береді: қалыңдығы 5-150 мм ағаш, ДСП және ламинат, металл 3-10 мм, пластмасса және плексиглас 3-150 мм. Олар кәсіби шеберлер үшін пайдалы болады. Кенептің артықшылықтары биметалдан жасалған, сондықтан олар икемділіктің, беріктіктің және тозуға төзімділіктің оңтайлы арақатынасына ие. Өндіріс Германияда орналасқан, әр кезеңде өнімдердің сапасы мен қолданыстағы стандарттарға сәйкестігі тексерілді. 1,8 және 2,5 мм тістердің ауыспалы қадамы пышақтардың әмбебаптығын қамтамасыз етеді, бұл кез келген қалыңдықтағы материалдарды кесуге мүмкіндік береді. Шыңдалған тістер қыздырылған кезде де жоғары кесу қабілетіне ие, сондықтан пышақтар жоғары жүктемелерге төтеп бере алады. Екі кенептен тұратын жиынтық ұзақ уақыт пайдалануға жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.058 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 255 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 57 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Полотна для электролобзика |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 782-Полотна для электролобзика "MATRIX Professional", "СИБРТЕХ, GROSS" |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Болат маркасы | D6A, MatrixII |
| Өңдеу материалы | ағаш, металл, пластик |
| Мақсаты | поршеньді ара |
| Нөмір | S1122VF |
| Жұмыс ұзындығы | 180 мм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қадам | 1.8 мм, 2.5 мм |
| Ені | 19 мм |
- Бағасы: 5 470 ₸

