
Электрлік джигсоға арналған әмбебап, екі жақты, фигуралық кескіш жаймалар, 2 дана (3150 - FKR) Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross 78286 әмбебап екі жақты қалақшалар, 2 дана. (3150 - FKR), еркін бұрышта пішінді және таза түзу кесуге арналған. Материалдардың кез келген дерлік түрімен жұмыс істеуге мүмкіндік береді: қара және түсті металдар, алюминий профилі және қалыңдығы 3-10 мм құбырлар, плексигласс және пластмасса 3-100 мм, ламинат, ДСП, ағаш 5-100 мм, соның ішінде желімделген. Кенептер Германияда жоғары технологиялық өндірісте жоғары сапалы материалдардан жасалған, сондықтан олар кәсіби пайдалануға арналған. Артықшылықтары Биметалл кенептерге жоғары икемділік, беріктік және механикалық кернеулерге төзімділік береді, бұл олардың қызмет ету мерзіміне оң әсер етеді. Қатты, тозуға төзімді тістер қызған кезде жоғары кесу қабілетін сақтайды, сондықтан қалақшалар қарқынды пайдалануға жарамды. Кенептер сақтаудың ыңғайлылығын және тасымалдаудың қауіпсіздігін қамтамасыз ететін қатты блистерде сатылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.024 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 132 мм |
| Ені | 8 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 3 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Полотна для электролобзика |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 782-Полотна для электролобзика "MATRIX Professional", "СИБРТЕХ, GROSS" |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Болат маркасы | D6A, MatrixII |
| Өңдеу материалы | ағаш, металл, пластик |
| Мақсаты | электролобзик |
| Нөмір | 3150-FKR |
| Жұмыс ұзындығы | 110 мм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қадам | 1.8 мм, 2.5 мм |
- Бағасы: 4 200 ₸

