
Электролобзикке арналған әмбебап жайма, вакууммен дәнекерленген алмаз үгіндісі ( 3140 ) Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Вакууммен дәнекерленген алмаз жоңқалары (3140) бар Gross 78289 әмбебап электрлік джигсо жөндеу және құрылыс жұмыстарын жүргізу кезінде жеке шеберлер мен кәсіпқойларға пайдалы болады. Ол қаңылтырды, алюминий профилін және құбырларды, қатты және жұмсақ керамикалық плиткаларды, пластмасса мен плексиглассты, ағашты және қалыңдығы 1-4 мм басқа материалдарды тік бұрышты кесу үшін оңтайлы болып табылады. Артықшылықтары Легирленген болат D6A серпімділік пен беріктікпен сипатталады, сондықтан пышақ жоғары ресурсқа ие және қарқынды жұмыс істеуге жарамды. Жоғары сапалы алмазды бүрку пышақтың тозуға төзімділігін арттырады және кесу қабілетін ұзақ уақыт сақтауға мүмкіндік береді. Қалақ вакууммен дәнекерлеу әдісімен жасалған, бұл алмаз жоңқаларының сенімді бекітілуіне кепілдік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.01 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 83 мм |
| Ені | 10 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 3 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Полотна для электролобзика |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 782-Полотна для электролобзика "MATRIX Professional", "СИБРТЕХ, GROSS" |
| Жиынтықтағы саны | 1 |
| Болат маркасы | D6A |
| Өңдеу материалы | металл, пластик, керамика |
| Мақсаты | электролобзик |
| Нөмір | 3140 |
| Жұмыс ұзындығы | 55 мм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
- Бағасы: 8 983 ₸

