
Ағашқа арналған джигсоға арналған кенептер, жақсартылған таза кесу, 2 дана. ( 3160 - PC ) Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ағашқа арналған электрлік джигсо пышақтары Gross 78296, 2 дана. (3160 - PC), ағаштан, ДСП, ДВП, МДФ, фанерадан, пластмассадан жасалған дайындамалар мен бұйымдарды жақсартылған жылдам және таза тікелей кесуге қызмет етеді. Ұзындығы 75 мм болғандықтан, олар қалыңдығы 3-60 мм материалдарды кесуге төтеп бере алады. Тістердің қадамы 2 мм аралаудың дәлдігін жақсартады. Артықшылықтары Төзімділік пен сенімділік — кенептер Германияда көміртегі мөлшері жоғары хром-ванадийлі болаттан жасалған. Жоғары қаттылық және тозуға төзімділік — кескіш бөлшектер вакуумдық пештерде сөндірілді. Технологиялық саңылаулар — төсемдер кесудің жоғары жылдамдығын, шламды тиімді шығаруды және ұқыпты кесуді қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.016 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Ені | 7.7 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 3 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Полотна для электролобзика |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 782-Полотна для электролобзика "MATRIX Professional", "СИБРТЕХ, GROSS" |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Болат маркасы | 58CrV4 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мақсаты | электролобзик |
| Нөмір | 3160-PC |
| Жұмыс ұзындығы | 75 мм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қадам | 2 мм |
- Бағасы: 2 747 ₸

