
Ағашқа арналған джигсоға арналған кенептер, 2 дана. ( 3157 ) Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ағашқа арналған төсемдер Gross 78287, 2 дана. (3157), электрлік джигсалар үшін ауыстырылатын кескіш элементтер ретінде пайдаланылады. Қалыңдығы 5-200 мм болатын жұмсақ және қатты ағаш пен пластмассаның жоғары кесу жылдамдығын қамтамасыз етіңіз. Кенептер кәсіби шеберлерге құрылыс және жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде, сондай-ақ коммуналдық қызметкерлер мен бағбандарға ағаш бұтақтарын кесу үшін пайдалы болады. Кенептің артықшылықтары CrV жоғары көміртекті болаттан жасалған, бұл олардың жоғары ресурсын, тозуға төзімділігін және беріктігін қамтамасыз етеді. Вакуумды термиялық өңдеудің арқасында торлардың жоғары қаттылығына қол жеткізіледі. Ұзартылған профиль және 4 мм тіс қадамы жоғары кесу жылдамдығын қамтамасыз етеді және тек қаңылтыр материалдарынан да көп жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.048 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Ені | 7.9 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 305 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 57 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Полотна для электролобзика |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 782-Полотна для электролобзика "MATRIX Professional", "СИБРТЕХ, GROSS" |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Болат маркасы | 58CrV4 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мақсаты | электролобзик |
| Нөмір | 3157 |
| Жұмыс ұзындығы | 230 мм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қадам | 4 мм |
- Бағасы: 6 593 ₸

