
Ағашқа арналған электрлік джигсоға арналған жаймалар, екі жақты, таза фигуралы кескіш, 2 дана. ( 3160 KR ) Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Гросс 78288 ағаштан жасалған екі жақты джигсо пышақтары, 2 дана. (3160 KR), материалдарды түзу және таза пішінді кесуге жарамды. Ағашты, фанераны, ДСП, ДВП, сондай-ақ қалыңдығы 3-60 мм пластикті өңдеу үшін қолдануға болады. Екі жақты профиль сапалы тегіс кесуді қамтамасыз етеді, жүздер кәсіби қолдануға арналған. Артықшылықтары Тозуға төзімділік пен беріктік — пышақтар құрамында көміртегі мөлшері жоғары аспаптық хром-ванадийлі болаттан жасалған. Вакуумдық пештердегі шынықтыру — пышақтардың қаттылығы жоғары, қызып кету және тістердің сыну қаупінсіз ұзақ мерзімді жұмысқа төтеп бере алады. Жұмыстың дәлдігі — пышақтардың тістерінің қадамы 2 мм, жиегі ұқыпты және таза.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 3 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.016 кг |
| Топ | Полотна для электролобзика |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 782-Полотна для электролобзика "MATRIX Professional", "СИБРТЕХ, GROSS" |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Болат маркасы | 58CrV4 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мақсаты | электролобзик |
| Нөмір | 3160 KR |
| Жұмыс ұзындығы | 75 мм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қадам | 2 мм |
| Ені | 6 мм |
- Бағасы: 2 965 ₸

