
Жылу пистолеті, керамикалық жылытқыш (желдеткіш жылытқыш) DHC 5-400, 230 В, 0.04/3/5 кВТ Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуатты 5 кВТ жылу зеңбірегі Denzel DHC 5-400 ауданы 50 м2 дейінгі қоймаларды, тұрмыстық және коммуналдық бөлмелерді жылытуға төтеп бере алады. Оның көмегімен құрылыс алаңындағы беттерді кептіруге болады (боялған қабырғалар, стяжкалар). Оны бөлмелерді желдету үшін желдеткіш ретінде де пайдалануға болады. Зеңбірек 230В бір фазалы желіден жұмыс істейді, сондықтан тұрмыстық мақсатта қолдануға жарамды. Жылу пистолеті керамикалық элементпен жабдықталған, ол спиральға қарағанда тезірек қызады, сонымен қатар ауаны құрғатпайды және денсаулыққа зиян келтірмейді, өйткені зиянды заттарды шығармайды. Артықшылықтары: Қауіпсіз пайдалану: биметалды қайта пайдалануға болатын сақтандырғыш қызып кеткен кезде қуатты өшіреді, ал өрттен тиімді қорғаныс үшін жылу пистолетінің конструкциясы қосымша апаттық жылу датчигін қамтамасыз етеді. Жылу пистолеті еденде тұрған кезде режимдерді ауыстыруға ыңғайлы болу үшін басқару блогы жоғарғы жағында орналасқан. Оңтайлы жұмыс режимін таңдауға болады: желдету (жылытусыз), жылы ауа 3 кВТ, ыстық ауа 5 кВТ. Кіріктірілген термостат пайдаланушы орнатқан бөлме температурасын бақылайды және сақтайды. Металл корпус коррозияға жол бермейтін ыстыққа төзімді бояумен боялған. Пайдаланушыны жұмыс элементтерімен кездейсоқ жанасудан қорғауды корпустағы алдыңғы және артқы торлар қамтамасыз етеді. Корпусты көтеру бұрышын реттейтін арнайы тұтқаның көмегімен тиімді кептіру немесе жылыту үшін белгілі бір нысанға бағыттауға болады. Индикатор шамы жылу пистолеті қосылған кезде жанады және пайдаланушыға құрылғының денсаулығы туралы хабарлайды. Жылу пистолетінің салмағы 4,3 кг жеңіл болғандықтан және корпусындағы тұтқасы болғандықтан сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы. Жылу пистолетінің тұрақтылығы бетті жақсырақ ұстау үшін төрт аяқты кең тіреуішпен қамтамасыз етіледі. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 4.5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 360 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 330 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 10.12.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.АД.71.В.02470-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ҮЕҰ САРАПШЫ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU C-CN.АД71.В.02470-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 250 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Тепловая и климатическая техника |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 984-Пушки тепловые керамические |
| Қуат | 5 кВт |
| Жылыту кезіндегі қуат | 5 кВТ |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Ерекшеліктері | наличие сетевой вилки, защита от перегрева |
| Жылыту алаңы | до 50 кв. м |
| Бренд елі | Германия |
| Қыздыру элементінің түрі | Керамикалық |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
- Бағасы: 36 270 ₸

