
Жылу зеңбірегі ТВ-2М (желдеткіш жылытқыш), 230 В, 2 режим: желдеткіш / 2000 Вт Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех ТВ-2М жылу пистолеті тіпті жылытылмаған бөлмелерді де қысқа мерзімде жылытады: тұрмыстық, өндірістік, коммуналдық және т.б. Ауданы 20 м2 дейінгі бөлмелердегі ауа температурасын көтеру немесе беттерді нүктелік жылыту үшін 2 кВТ қуат жеткілікті. Дөңгелек қыздыру элементі цилиндрлік корпусқа салынған, ол тиімді жылу алмасуымен және белгіленген температураға лезде шығуымен сипатталады. Ал "цилиндр" пішіні бағытталған ауа ағынының қалыптасуын қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Зеңбірек екі режимде жұмыс істейді: жылытуы бар желдету және жылытусыз желдету. Сондықтан оны әртүрлі есептерді шешу үшін пайдалануға болады. Реттелетін термостат ауаның шамадан тыс қызып кетуіне жол бермей, қажетті температураны орнатуға және оны белгіленген деңгейде ұстауға мүмкіндік береді. Сондықтан зеңбірек дұрыс жұмыс істейді, ал бөлмені жылыту біркелкі жүзеге асырылады. Термиялық қорғаныс қыздыру элементінің жұмысын бақылайды, оны бұзылудан қорғайды. Сонымен, зеңбірек шүберекпен жабылса немесе корпустың қабырғалары қандай да бір себептермен қызып кетсе, сөніп қалады. Қыздыру элементі суығаннан кейін қайта іске қосу автоматты түрде жүреді. Бүйірлік торлар жұмыс элементтерін бөгде заттардың түсуінен қорғайды және жылу пистолетінің беріктігін қамтамасыз етеді. Желдеткіш жылытқышының корпусы сәл бұрышта орналасқан, бұл бөлмелерді тиімдірек және жылдам жылытуға көмектеседі. Корпус зақымдануға төзімді қаңылтыр болаттан жасалған. Ол жылу пистолетінің беріктігін қамтамасыз етеді. Желдеткіш жылытқыштың салмағы 3 кг-нан сәл асады және ыңғайлы тұтқамен жабдықталған, сондықтан оны тасымалдау оңай, ал өлшемдері 24 x 21 x 25,5 см оны шектеулі кеңістікте орналастыруға және сақтауға мүмкіндік береді. Тұрақты платформа ауа жылытқышты аударылып қалудан және дұрыс жұмыс істемеуден қорғайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 3.2 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 220 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 10.12.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.АД.71.В.02470-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ҮЕҰ САРАПШЫ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU C-CN.АД71.В.02470-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 240 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Тепловая и климатическая техника |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 964-Электрлік жылу зеңбіректері |
| Жылыту кезіндегі қуат | 2 кВТ |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Ерекшеліктері | наличие сетевой вилки, защита от перегрева |
| Жылыту алаңы | до 20 кв. м |
| Бренд елі | Ресей |
| Қыздыру элементінің түрі | круглый тэн |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996171661 |
- Бағасы: 16 540 ₸

