
Жылу зеңбірегі ТВ-3М (желдеткіш жылытқыш), 230 В, 3 режим: желдеткіш/1500 Вт /3000 Вт Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех ТВ-3М электр желдеткіш жылытқышы ауданы 40 м2 дейінгі жабық үй-жайларды жылытуға және желдетуге, сондай-ақ заттар мен беттерді қашықтықтан кептіруге арналған. Оны тұрмыстық жағдайларда, өндірістік цехтарда, қораларда және құрылыс алаңдарында қуаттылық режимін 1500-ден 3000 ваттға дейін өзгерте отырып пайдалануға болады. Жылу пистолетінде қыздыру элементі ретінде тот баспайтын болаттан жасалған дөңгелек қыздыру элементі қолданылады. Құбырлы жылытқыштың конструкциясының қарапайымдылығына және оның жоғары қызмет ету мерзіміне байланысты зеңбірек кепілдігі 3 жылға дейін ұзартылды. Артықшылықтары: Қызып кетуден қорғау - егер зеңбірек қателесіп шүберекпен жабылса және корпус рұқсат етілген шектен асып кетсе, қуат өшеді. Бұл қыздыру элементінің бұзылуын болдырмауға мүмкіндік береді. Қайта қосу автоматты түрде жүзеге асырылады. Термостат - температура белгіленген деңгейде сақталады, бұл қыздыру элементінің тұрақты жұмысын және қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Корпустың берік қабырғалары - қаңылтыр болаттан жасалған корпус зеңбіректі сенімді қорғайды. Цилиндрлік пішін тиімді жылу алмасуды қамтамасыз етеді және бағытталған ауа ағынын жасауға көмектеседі. Осының арқасында беттер мен заттарды кептіру уақыты қысқарады. IP20 стандартына сәйкес қорғаныс - желдеткіш пен қыздыру элементі бүйірлік торлармен ірі бөлшектердің енуінен сенімді түрде жабылады, бұл желдеткіш жылытқыштың қызмет ету мерзімін арттырады. Кең тірек жылу пистолетінің тұрақты орналасуын қамтамасыз етеді және жұмыс кезінде оның аударылып кетуіне жол бермейді. Ыңғайлы тасымалдау - салмағы аз (3.5 кг) және эргономикалық тұтқасының арқасында мылтықты жылжыту және орнату оңай.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 3.5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 260 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 10.12.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.АД.71.В.02470-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ҮЕҰ САРАПШЫ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU C-CN.АД71.В.02470-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 210 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Тепловая и климатическая техника |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 964-Электрлік жылу зеңбіректері |
| Қуат | 3 кВТ |
| Жылыту кезіндегі қуат | 3 кВТ |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Ерекшеліктері | наличие сетевой вилки, защита от перегрева |
| Жылыту алаңы | до 40 кв.м |
| Бренд елі | Ресей |
| Қыздыру элементінің түрі | круглый тэн |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996171678 |
- Бағасы: 19 150 ₸

