
Тұтқасы бар резеңке қысқыш ролик, 180 мм, D тұтқалары 6 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 81034, 180 мм резеңке қысқыш ролик, диаметрі 6 мм тұтқасы бар, жөндеу-құрылыс жұмыстары үшін қолданылады. Ол тұсқағаздың барлық түрлерін, сондай-ақ басқа жұқа парақ материалдарын жабыстыруға жарамды. Ролик кенепті буындардағы жылдам және біркелкі тегістеуге және ауа көпіршіктерін кетіруге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Шығыршық төсемі жұмсақ көбік резеңкеден жасалған, ол тіпті қатты қысым кезінде тұсқағаздың зақымдалуын болдырмайды. Эргономикалық пішінді тұтқа қолға ыңғайлы орналасады, соның арқасында құралмен жұмыс істеу ыңғайлы. Хромдалған бюгель төзімді және тоттан қорықпайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 280 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 190 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.19 кг |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 810-Валики прижимные |
| Диаметрі | 58 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Тон материалы | көбік резеңке |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | флексопакет |
| Штрих-код | 4606800074249 |
- Бағасы: 882 ₸

