
Қимасы бар электр сымдарын тазалауға арналған қысқыштар: 0.8, 2.0, 3.5, 5.5, 8.0 мм2 Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 17732 қысқыштары қимасы 0,8, 2,0, 3,5, 5,5, 8,0 мм2 электр сымдарынан оқшаулауды алып тастауға және алып тастауға арналған. Құрал электр монтаждау жұмыстарын орындау кезінде пәтерде, гаражда, саяжайда, өндірісте, құрылыс алаңында таптырмас көмекші болады. Артықшылықтары Кіріктірілген шектегіш тазартылатын электр сымдарының ұзындығын реттеуге мүмкіндік береді. Тұтқалардың автоматты қысу функциясы жұмыс істеу ыңғайлылығын арттырады. Жұмыс кезінде қолдар шаршамайды, өйткені қысқыштардың салмағы 384 г.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.384 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 255 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 105 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 177-Сымдарды тазалауға және қысуға арналған құралдар |
| Мақсаты | электр сымдарын тазалау |
| Ерекшеліктері | авторазжим, ұзындықты шектегіш |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Сымдардың қимасы | 0,8, 2,0, 3,5, 5,5, 8,0 мм2 |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | слайд картасы |
- Бағасы: 3 944 ₸

