
Телефон және компьютер терминалдарын қысуға арналған қысқыштар 4P, 6P, 8P, Сибртех сымдарын кесу функциясы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sibrtech 17733 қысқыштары телефон және желілік желілермен жұмыс істегенде терминалдарды қысу үшін қолданылады (телефон 4P/RJ-22, RJ-11/6P, 6P/RJ-12, компьютер 8P/RJ-45). Олар жеке шеберлер мен IT саласындағы мамандарға кәсіби пайдалану үшін пайдалы болады. Сондай-ақ қысқыштарда сымдарды кесу функциясы бар. Артықшылықтары Болат конструкциясы — құрал жоғары беріктікке ие. Автоматты босату жұмыс ыңғайлылығын арттырады — қысқыштар оператордың қосымша күш-жігерінсіз бастапқы күйіне қайтарылады. Бедерлі жабыны бар екі компонентті тұтқалар — олар қолға ыңғайлы жатады, сырғып кетпейді және шаршауды азайтады. Толық жинақ — қысқыштармен бірге UTP/STP кабелін орнатуға арналған арнайы құрал бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.386 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 255 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 177-Сымдарды тазалауға және қысуға арналған құралдар |
| Мақсаты | телефон терминалдарын қысу, компьютер терминалдарын қысу |
| Ерекшеліктері | автожуу |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | слайд картасы |
- Бағасы: 3 183 ₸

