
Тот баспайтын болаттан жасалған шпательді қалақ, 150 мм, Сибртех пластмасса сабы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тот баспайтын болаттан жасалған шпатты қалақшалар сылақ-әрлеу жұмыстарын орындау кезінде таптырмайтын құрал болып табылады. Ерітінділер мен бітеуіштерді жағу және тегістеу, жіктерді, жарықтар мен ұсақ кедір-бұдырларды бітеу үшін, сондай-ақ әртүрлі құрамдарды араластыру кезінде қолданылады. Тот баспайтын болаттан жасалған жылтыратылған төсем. Эргономикалық пластикалық тұтқа қамту аймағында қалыңдатылған. Оңай сақтауға арналған ілулі тесік.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 208 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.097 кг |
| Топ | Металл шпательдер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 855-Шпатели металлические с двухкомпонентной ручкой |
| Жайма материалы | нержавеющая сталь |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Жайманың ені | 150 мм |
| Штрих-код | 4044996165189 |
- Бағасы: 770 ₸

