
Ажарланған балта, Бук, 300 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бук ағашынан жасалған, ұзындығы 300 мм жылтыратылған Sibrtech 22037 балтасы істен шыққан балта тұтқасын ауыстыруға арналған. Ол жоғары беріктік пен серпімділікке ие, сондықтан айтарлықтай жүктемелерге төтеп бере алады. Балтаның конустық бөлігі балтаның басын бекітуге ыңғайлы.Артықшылықтарыбалта беті жанасуға жағымды, өйткені ол екі рет тегістеу арқылы өңделеді.Ағаш балта сопақша желкенің арқасында қолға мықтап тіреледі.Бұйым термокамерада кептірілген бук ағашынан жасалған, сондықтан көгеруге бейім емес.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.19 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 130 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Балталар,колуналар, балталар |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 220-Балталар |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Ч/Б стикер |
| Штрих-код | 4606800074119 |
- Бағасы: 649 ₸

