
Жалғыз алюминийден жасалған шыны домкрат Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 875204 алюминийден жасалған жалғыз шыны домкрат шыныларды, айналарды, плиткаларды, қаңылтырларды және басқа да тегіс материалдарды көтеруге, тасымалдауға және орнатуға мүмкіндік береді. Қос тұтқасы бүктеледі және шыныға арналған сорғыш бетіне зақым келтірместен мықтап бекітіледі. Құрылғымен салмағы 50 кг-ға дейінгі жүкті ұзақ уақыт ұстауға болады. Шыны домкрат құрылыс, жөндеу кезінде пайдалы болады, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы болады.Артықшылықтарықорпус алюминий қорытпасынан жасалған, сондықтан өнім кернеулерге төзімді.Шыны домкрат коррозияға төзімді, бұл оның беріктігін қамтамасыз етеді.Құрылыс сорғышында жүкті тасымалдауға ыңғайлы эргономикалық тұтқалар бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Сорғыштардың саны | 1 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 100 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 120 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.46 кг |
| Жүк көтергіштігі | до 50 кг |
| Топ | Шыны кескіштер, шыны домкраттар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 875-Шыны домкраттар |
| Сорғыштардың диаметрі | 115 мм |
| Корпус материалы | Алюминий қорытпасы |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | түрлі-түсті қорап |
| Штрих-код | 4044996169255 |
- Бағасы: 5 821 ₸

