
Шағын дара шыныдомкрат Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спарта 875054 бір кісілік шағын шыны домкрат салмағы 10 кг-ға дейінгі шыныларды, айналарды, плиткаларды және басқа да тегіс материалдарды ұстауға, ұстауға және жылжытуға қызмет етеді. Вакуумды сорғышы бар, ол тұтқаны бүктегеннен кейін таза, құрғақ бетке ақырын басылады және оған мықтап бекітіледі. Құрал жөндеу және әрлеу жұмыстары кезінде ыңғайлы болады.Артықшылықтарыжалғыз шыны домкрат корпусы соққыға төзімді пластиктен жасалған, сондықтан механикалық зақымға төзімді және ұзақ уақыт қызмет етеді.Шағын өлшемдерінің арқасында бұйым шағын габаритті табақ материалдарымен жұмыс істеу үшін оңтайлы.Эргономикалық тұтқалар шыны домкраттың ыңғайлы жұмысын қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Сорғыштардың саны | 1 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 115 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 80 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 115 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.09 кг |
| Жүк көтергіштігі | 10 кг-ға дейін |
| Топ | Шыны кескіштер, шыны домкраттар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 875-Шыны домкраттар |
| Сорғыштардың диаметрі | 65 мм |
| Корпус материалы | Пластик |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | түрлі-түсті қорап |
| Штрих-код | 4044996169279 |
- Бағасы: 863 ₸

