
Спарта үштік пластикалық шыны домкрат
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үштік пластик шыны домкрат Sparta 875156 — айналарды, шыныларды, үстелшелерді, плиткаларды және басқа да тегіс материалдарды ұстауға, тасымалдауға және орнатуға арналған құрылғы. Үш вакуумдық сорғыштың қысқыштары бар, олар оларды бетіне ақырын, бірақ мықтап бекітеді. Шыны домкрат жөндеу кезінде пайдалы болады, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы болады.Артықшылықтары Соққыға төзімді пластиктен жасалған корпус пен шыныға арналған сорғыштар ұзақ уақыт пайдалануға арналған.Құрылғымен әйнекті тасымалдауға арналған үш сорғыштың арқасында салмағы 120 кг-ға дейінгі жүкті ұзақ уақыт ұстауға болады.Шыны домкраттың эргономикалық тұтқасы бар, ол заттарды жылжытқанда ұстауға ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Сорғыштардың саны | 3 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 185 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 340 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 230 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.81 кг |
| Жүк көтергіштігі | до 120 кг |
| Топ | Шыны кескіштер, шыны домкраттар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 875-Шыны домкраттар |
| Сорғыштардың диаметрі | 115 мм |
| Корпус материалы | Пластик |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | түрлі-түсті қорап |
| Штрих-код | 4044996169262 |
- Бағасы: 5 866 ₸

