
Алмазды иілгіш ажарлағыш дөңгелек, 100 мм, P200, құрғақ ажарлау, 5 ш. Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Алмаз икемді тегістеу дөңгелегі Matrix 73502 диаметрі 100 мм, түйіршіктігі P 200, 5 дана. қаптамада негізінен граниттен, мәрмәрден, табиғи және жасанды тастан, фарфордан жасалған түрлі-түсті және қара беттерді құрғақ тегістеуге арналған. P 200 ұнтақталған абразив материалдың үлкен қабатын алып тастайды және өрескел тегістеу үшін қолданылады. Шеңбердің икемділігі күрделі пішіндегі заттарды өңдеуді жеңілдетеді. Шеңбер АЖК-ға арналған тірек тақтасы орнатылған АЖМ-де қолданылады. Артықшылықтары Жұмыс беті алмаздардың жоғары концентрациясымен сипатталады, ал байлам ретінде жоғары сапалы термопластика қолданылады, соның арқасында шеңбер тозуға және жоғары температураға төзімді және жоғары жұмыс ресурсына ие. Жұмыс беті аралықтары бар дөңгелек сегменттерден тұрады — "тасбақа" салқындату сұйықтығын пайдаланбай тегістеу процесінде шламды тиімді ағызуды қамтамасыз етеді. Velcro бекіту жүйесі шеңберді тірек пластинасының ілмектеріне лезде бекітуге мүмкіндік береді. Қаптамада 5 дана бар, бұл үлкен көлемдегі жұмыстарды орындауға жеткілікті.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 100 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 16.10.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-CN.АД.071.В.03766-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ҮЕҰ САРАПШЫ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.АД.071.В.03766-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.1 кг |
| Сегменттің биіктігі | 2.4 мм |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 729-Алмазды тостағандар |
| Диаметрі | 100 мм |
| Өңдеу материалы | камень, керамогранит, гранит, мрамор |
| Қону диаметрі | 100 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996161112 |
- Бағасы: 10 851 ₸

