
Алмазды иілгіш тегістеуіш дөңгелек ,100 мм, P50, ылғалды тегістеу, 5 дана. Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 100 мм Matrix 73507 алмазды иілгіш тегістеу дөңгелегі, P 50 грит, 5 дана. қаптамада, дымқыл тегістеуге арналған және құрылыс, әрлеу және көркемөнер жұмыстарында қолданылады. P 50 ұнтақталған абразив гранит, тас, фарфор және мәрмәр беттерін өрескел өңдеуге мүмкіндік береді. Жұмыс бөлігі гауһар таспен қапталған ашық жасыл термопластикадан жасалған және түрлі-түсті және қара материалдарда қолдануға жарамды. Дөңгелектің икемді негізі бедерлі элементтерді тегістеуді жеңілдетеді. Шеңбер АЖК-ға арналған тірек тақтасы орнатылған АЖМ-де қолданылады. Артықшылықтары Жоғары жұмыс ресурсы — абразив ретінде тығыз концентрациялы алмас бөлшектері пайдаланылады, ал үйкеліске және ыстыққа төзімді термопластика байлам болып табылады. Шламды тиімді жою — жұмыс бетінде көптеген ойықтар бар, соның арқасында ол тегістеу өнімдерімен бітеліп қалмайды. Шеңберді жылдам бекіту және ауыстыру — Velcro бекіткіші оны тірек тақтасына лезде бекітуге мүмкіндік береді. Ыңғайлы жабдық — шеңберлер 5 данадан тұратын жинақтарда келеді, олар ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 100 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 16.10.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-CN.АД.071.В.03766-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ҮЕҰ САРАПШЫ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.АД.071.В.03766-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.2 кг |
| Сегменттің биіктігі | 3 мм |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 729-Алмазды тостағандар |
| Диаметрі | 100 мм |
| Өңдеу материалы | камень, керамогранит, гранит, мрамор |
| Қону диаметрі | 100 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996161167 |
- Бағасы: 7 978 ₸

