
Алмазды кескіш дискі "Мультирез" D 230 х 22.2 мм, құрғақ/сулы кесінді, PRO Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix PRO Мультирез 73200, 230 х 22,2 мм алмазды кескіш дискі кез келген қаттылықтағы бетонды, темірбетонды, гранитті, кірпішті, металды, ағашты, пластикті және басқа материалдарды құрғақ және дымқыл кесу үшін қолданылады. Кәсіби салада әмбебап кескіш құрал ретінде пайдаланылады, мысалы, құрылыс, арнайы қызметтер, ТЖМ қызметкерлері. Дискімен жұмысты пайдаланушы нұсқаулығымен танысқаннан кейін бастау керек. Артықшылықтары Вакуумды дәнекерлеудің соңғы технологиясы кез келген қаттылықтағы материалдармен жұмыс істегенде максималды тиімділікті қамтамасыз етеді. Алмаз ұнтағының тығыздығы және байланыстың оңтайлы теңдестірілген құрамы дискінің тозуға төзімділігін және жоғары өнімділігін қамтамасыз етеді. Сегменттелген жұмыс бөлігінің және корпустағы қосымша саңылаулардың арқасында диск жұмыс кезінде белсенді түрде салқындатылады және міндетті түрде сумен жабдықтауды қажет етпейді. Дисктің тозуға төзімділігі жоғары, сондықтан оның диаметрі пайдалану мерзіміне қарамастан өзгеріссіз қалады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 30.06.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-CN.ПФ02.В.21054-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭС N RU Д-CN.ПФ02.В.21054-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 300 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.72 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 731- "MATRIX, SPARTA, СИБРТЕХ, DENZEL" Алмазды кескіш дискілер |
| Диаметрі | 230 мм |
| Өңдеу материалы | дерево, металл, пластик, камень, армированный бетон, кирпич, гранит, мрамор |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | Универсальное |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | УШМ |
| Диск түрі | 1A1RSS |
| Кесу түрі | без водяного охлаждения |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Қалыңдық | 2 мм |
| Нысан | диск |
| Кесетін бөліктің ені | 2.6 мм |
| Штрих-код | 4044996162898 |
- Бағасы: 9 780 ₸

