
АЖМ арналған щетка, 200 мм, "Жалпақ", 0.5 мм бұралған тот баспайтын сым, 22.2 мм Denzel қондырылған
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel 746383 диаметрі 200 мм, қондырмасы 22,2 мм, 0,5 мм бұралған тот баспайтын сымнан жасалған қылшықтары бар жалпақ щетка металл, ағаш, бетон беттерінен қалың үстіңгі қабатты кетіруге арналған. Тегіс беттерден және жету қиын жерлерден кірді, тотты, ескі лак-бояу жабындарын, қабыршақтарды, қабыршақтарды кетіреді. Тот баспайтын болаттан жасалған бұйымдарды өңдеуге, сондай-ақ дәнекерленген жіктерді тазалауға оңтайлы. Қылқалам бұрыштық тегістеуіштің фланеціне орнатылады, бұл саптамаларды жиі ауыстыруды қажет етпейтін үлкен көлемдегі жұмыстарды орындауға ыңғайлы. Ұсынылатын максималды айналу жылдамдығы 6000 айн/мин. Жұмыс кезінде жеке қорғаныс құралдарын пайдалану міндетті болып табылады. Қылқалам құрылыс алаңында, өндірістік кәсіпорында пайдалы болады, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы болады. Артықшылықтары Бумаларға оралған қалыңдығы 0,5 мм сымнан жасалған қылшықтар жоғары жүктемелерге төтеп бере алады. Мырышталған корпус пен тот баспайтын болаттан жасалған қылшықтар коррозиядан қорықпайды, сондықтан щетканы ылғалдылығы жоғары жерлерде қолдануға болады. AISI 201 тот баспайтын болаттан жасалған сым бөлшектері өңделген бетке коррозияға ұшырамайды. Күшейтілген корпус щетканың деформацияларға төзімділігін арттыруды қамтамасыз етеді. Өндірістің барлық кезеңдерінде технологиялық бақылау жабдықтың жоғары сапасына кепілдік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 0.98 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 205 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | Бұрғылар мен бұрғыларға арналған щеткалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 746-ҚШМ арналған щеткалар |
| Диаметрі | 200 мм |
| Сымның диаметрі | 0.5 мм |
| Болат маркасы | нержавеющая |
| Қону | 22.2 мм |
| Сым түрі | крученая нержавеющая |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | жазық |
| Штрих-код | 4044996150635 |
- Бағасы: 5 601 ₸

