
АЖМ арналған щетка, 150 мм, "Жалпақ", бұралған тот баспайтын сым 0.3 мм, 22.2 мм Denzel қондырылған
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 150 мм, 0,3 мм бұралған тот баспайтын сымнан жасалған қылшықтары бар, 22,2 мм сәйкес келетін Denzel 746643 жалпақ UHM щеткасы материалдың жұқа қабатын бірте-бірте алып тастайды, сондықтан ол металды, ағашты жұмсақ өңдеу үшін қолданылады., пластикалық беттер, сондай-ақ тот баспайтын болаттан жасалған бұйымдар. Қылқалам жету қиын жерлерден, ойықтардан және бұрыштардан тотты, кірді, бояу қалдықтарын кетіреді. 22,2 мм қондырылған жабдық бұрыштық тегістеуіштің фланеціне орнатылады, бұл саптамаларды ауыстырмай ұзақ уақыт жұмыс істеуге ыңғайлы. Ұсынылатын максималды айналу жылдамдығы 4500 айн/мин. Жұмыс кезінде жеке қорғаныс құралдарын пайдалану керек. Қылқалам құрылыста, машина жасауда, сонымен қатар күнделікті өмірде қолданылады. Артықшылықтары Қылшықтар кернеулер кезінде деформацияларға төзімді бұралған сымның арқасында пішінін жақсы сақтайды. Өңделген бетінде қалған қылшық бөлшектері тот баспайды, өйткені сым AISI 201 баспайтын болаттан жасалған. Қылқалам жоғары ылғалдылық жағдайында да коррозияға төзімді, себебі оның корпусы мырышталған, ал қылшықтары тот баспайтын болаттан жасалған. Жабдық күшейтілген корпустың арқасында жоғары беріктікке ие. Қылқаламның жоғары сапасын өндірістің барлық кезеңдерінде қатаң технологиялық бақылауды жүзеге асыратын өндіруші растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 190 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 155 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.283 кг |
| Топ | Бұрғылар мен бұрғыларға арналған щеткалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 746-ҚШМ арналған щеткалар |
| Диаметрі | 150 мм |
| Сымның диаметрі | 0.3 мм |
| Болат маркасы | нержавеющая |
| Қону | 22.2 мм |
| Сым түрі | тот баспайтын бұралған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | жазық |
| Штрих-код | 4044996150666 |
- Бағасы: 2 402 ₸

