
УШМ арналған щетка, 100 мм, "Кесе", бұралған тот баспайтын сым 0.3 мм, М14 Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 100 мм, диаметрі 0,3 мм бұралған тот баспайтын сымнан жасалған қылшықтары бар Denzel 746053, M14 "Кубок" UHM щеткасы металды, ағашты немесе пластмасса бетін ұсақ кірден және тоттан тез және дәл тазартуға, сондай-ақ бояулар мен лактардың қалдықтарын кетіруге, бетін кедір-бұдыр немесе күңгірт етуге мүмкіндік береді. . Саптама үлкен аумақтың тегіс жерлерін тазалауға жарамды. Қылшықтар тот баспайтын болаттан жасалғандықтан, щетканы тот баспайтын болаттан жасалған бұйымдарды өңдеу үшін пайдалануға болады. Қылқалам бұрыштық тегістеуіш білігіне (UHM) орнатылады және 8500 айн/мин максималды жылдамдықпен жұмыс істеуге арналған. Жұмыс кезінде қауіпсіздік шараларын сақтау және жеке қорғаныс құралдарын пайдалану міндетті болып табылады. Қылқалам құрылыста, өндірісте, сондай-ақ тұрмыста қолданылады. Артықшылықтары Қылшықтар AISI 201 баспайтын болаттан жасалған, сондықтан оның бөлшектері өңделетін беттің микро коррозиясын тудырмайды. Сым қылшықтардың деформацияға жоғары төзімділігін қамтамасыз ететін бұралған пішінге ие. Тот баспайтын болаттан жасалған қылшықтар мен эмальданған корпус коррозияға ұшырамайды, сондықтан саптаманы жоғары ылғалдылық жағдайында пайдалануға болады. ММ білігіне бекіту үшін жабдықты жылдам орнатуға және ауыстыруға мүмкіндік беретін M14 гайкасы қарастырылған. Корпус пен гайка күшейтілген, сондықтан щетка жоғары жүктемелерге төзімді. Қылқалам қатаң технологиялық бақылаумен жасалған, бұл оның жоғары сапасына кепілдік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 135 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 104 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.36 кг |
| Топ | Бұрғылар мен бұрғыларға арналған щеткалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 746-ҚШМ арналған щеткалар |
| Диаметрі | 100 мм |
| Сымның диаметрі | 0.3 мм |
| Болат маркасы | нержавеющая |
| Қону | М14 |
| Сым түрі | тот баспайтын бұралған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | кесе |
| Штрих-код | 4044996150505 |
- Бағасы: 2 858 ₸

