
УШМ арналған щетка, 100 мм, "Тәрелке", бұралған тот баспайтын сым 0.3 мм, М14 Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 0,3 мм бұралған тот баспайтын сымнан жасалған қылшықтары бар Denzel "Пластина" 746083, М14, 100 мм UHM щеткасы металл, ағаш немесе пластмасса беттерін шамалы ластанудан және тоттан, сондай-ақ бояу мен лак қалдықтарынан жұмсақ тазалау үшін қолданылады. материалдар. Бетті кедір-бұдыр немесе күңгірттеуге көмектеседі. Саптама әмбебап болып табылады және ұшақтарды, сондай-ақ бұрыштарды, сондай-ақ басқа жету қиын жерлерді өңдеуге жарамды. Тот баспайтын болаттан жасалған бұйымдарды өңдеу үшін оңтайлы. Саптама бұрыштық тегістеуіш білігіне (UHM) орнатылады, ұсынылатын максималды жылдамдық 12500 айн/мин. Жұмыс кезінде қауіпсіздік шараларын сақтау және жеке қорғаныс құралдарын пайдалану керек. Қылқалам құрылыста, өндірісте, сондай-ақ үй шаруашылығында қолданылады. Артықшылықтары Қылшықтар AISI 201 баспайтын болаттан жасалған, сондықтан оның бөлшектері өңделетін беттің микро коррозиясын тудырмайды. Сым қылшықтардың деформацияға жоғары төзімділігін қамтамасыз ететін бұралған пішінге ие. Тот баспайтын болаттан жасалған қылшықтар мен эмальданған корпус коррозияға ұшырамайды, сондықтан саптаманы жоғары ылғалдылық жағдайында пайдалануға болады. ММ білігіне бекіту үшін жабдықты жылдам орнатуға және ауыстыруға мүмкіндік беретін M14 гайкасы қарастырылған. Корпус пен гайка күшейтілген, сондықтан щетка жоғары жүктемелерге төзімді. Қылқалам қатаң технологиялық бақылаумен жасалған, бұл оның жоғары сапасына кепілдік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 135 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 104 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.173 кг |
| Топ | Бұрғылар мен бұрғыларға арналған щеткалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 746-ҚШМ арналған щеткалар |
| Диаметрі | 100 мм |
| Сымның диаметрі | 0.3 мм |
| Болат маркасы | нержавеющая |
| Қону | М14 |
| Сым түрі | тот баспайтын бұралған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | табақ |
| Штрих-код | 4044996150529 |
- Бағасы: 2 345 ₸

