
УШМ арналған щетка, 125 мм, "Тәрелке", бұралған тот баспайтын сым 0.3 мм, М14 Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 125 мм, 0,3 мм бұралған тот баспайтын сымнан жасалған қылшықтары бар Denzel 746163, M14 "Пластина" UHM щеткасы металды, оның ішінде тот баспайтын материалдарды, сондай-ақ ағаш және пластмасса беттерін жұмсақ өңдеу үшін қолданылады. Біртіндеп тоттың, ескі лактың немесе бояудың жұқа қабатын кетіреді, кірді кетіреді. Бетті алдын ала анықталған кедір-бұдырлау немесе ағаш құрылымын ерекшелеу үшін қолайлы. Қылқаламның табақша пішіні ұшақтарды да, жету қиын жерлерді де өңдеу үшін оңтайлы. Қылқалам жұмысты 12500 айн/мин дейін қолдайтын бұрыштық тегістеуіштің (UHM) білігіне орнатылады. Қорғаныс көзілдірігін, респираторды, қолғапты, құлаққапты, арнайы киімді және аяқ киімді пайдалану міндетті болып табылады. Қылқалам кәсіби және тұрмыстық жұмыстарды орындауға арналған. Артықшылықтары Сым AISI 201 баспайтын болаттан жасалған, сондықтан оның бөлшектері өңделген бетке коррозияға ұшырамайды. Бұралған сымның арқасында қылшықтар пішінін ұзақ уақыт сақтайды. Корпус қорғаныш эмальмен қапталған, сондықтан щетка коррозиядан қорықпайды және оны жоғары ылғалдылық жағдайында пайдалануға болады. Жабдық UHM білігіне M14 гайкасымен бекітіледі, бұл жұмыс кезінде саптамаларды жиі ауыстыру қажет болған жағдайда ыңғайлы. Қылқаламның күшейтілген корпусы мен гайкасы бар, бұл оның беріктігін арттырады. Қондырма барлық технологиялық нормаларды сақтай отырып, ірі зауытта жасалған, бұл оның жоғары сапасына кепілдік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 165 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.267 кг |
| Топ | Бұрғылар мен бұрғыларға арналған щеткалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 746-ҚШМ арналған щеткалар |
| Диаметрі | 125 мм |
| Сымның диаметрі | 0.3 мм |
| Болат маркасы | нержавеющая |
| Қону | М14 |
| Сым түрі | тот баспайтын бұралған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | табақ |
| Штрих-код | 4044996150536 |
- Бағасы: 3 133 ₸

