
УШМ арналған щетка, 100 мм, "Тәрелке", бұралған тот баспайтын сым 0.5 мм, М14 Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Дензель "Пластина" 746093, 100 мм, М14, 0,5 мм бұралған тот баспайтын сымнан жасалған қылшықтары бар, қалың бояу, лак, тот қабатын кетіруге, қабыршақтарды кетіруге, дәнекерленген жіктерді тазалауға арналған UHM щеткасы. Қылқалам қатты, негізінен металл беттерді, соның ішінде тот баспайтын болаттан жасалған беттерді өңдеу үшін қолданылады. Ол тегіс бұйымдарды да, ішкі бұрыштарды, ойықтарды, иілулерді де тазалауға ыңғайлы. Қылқалам 12500 айн/мин дейінгі жылдамдықта жұмыс істеуді қолдайтын бұрыштық тегістеуіштермен үйлесімді. Жұмыс кезінде жеке қорғаныс құралдарын пайдалану қажет. Қылқалам құрылыс кезінде, өндірісте пайдалы болады, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы болады. Артықшылықтары Қылшықтар AISI 201 баспайтын болаттан жасалған, сондықтан оның бөлшектері өңделетін беттің микро коррозиясын тудырмайды. Сым қылшықтардың деформацияға жоғары төзімділігін қамтамасыз ететін бұралған пішінге ие. Тот баспайтын болаттан жасалған қылшықтар мен эмальданған корпус коррозияға ұшырамайды, сондықтан саптаманы жоғары ылғалдылық жағдайында пайдалануға болады. ММ білігіне бекіту үшін жабдықты жылдам орнатуға және ауыстыруға мүмкіндік беретін M14 гайкасы қарастырылған. Корпус пен гайка күшейтілген, сондықтан щетка жоғары жүктемелерге төзімді. Қылқалам қатаң технологиялық бақылаумен жасалған, бұл оның жоғары сапасына кепілдік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 0.233 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 135 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 104 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | Бұрғылар мен бұрғыларға арналған щеткалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 746-ҚШМ арналған щеткалар |
| Диаметрі | 100 мм |
| Сымның диаметрі | 0.5 мм |
| Болат маркасы | нержавеющая |
| Қону | М14 |
| Сым түрі | крученая нержавеющая |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | табақ |
| Штрих-код | 4044996150543 |
- Бағасы: 1 918 ₸

