
УШМ арналған щетка, 125 мм, "Кесе", бұралған тот баспайтын сым 0.5 мм, М14 Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 125 мм, диаметрі 0,5 мм бұралған тот баспайтын сымнан жасалған қылшықтары бар Denzel 746273, M14 "Кубок" UHM щеткасы қатты беттерді тоттан, бояулардан, ластанудан өрескел тазалауға, саңылауларды кетіруге, сондай-ақ дәнекерленген жіктерді тазалауға арналған. Тот баспайтын болаттан жасалған бұйымдарды өңдеуге өте ыңғайлы материалдың қалың қабатын алып тастайды. Қылқалам шыныаяқ пішініне ие және үлкен аумақты тазалауға мүмкіндік береді. Жабдық бұрыштық тегістеуіш білігіне орнатылады. Ұсынылатын максималды айналу жылдамдығы 6500 айн/мин. Жұмыс кезінде жеке қорғаныс құралдарын — көзілдірікті, респираторды, құлаққапты, қолғапты, сондай-ақ арнайы киім мен аяқ киімді пайдалану керек. Қылқалам құрылыста, өндірісте, сондай-ақ тұрмыста қолданылады. Артықшылықтары Бумаларға оралған қалыңдығы 0,5 мм сым қылшықтарға жоғары кернеулерге төзімділік береді. Эмальданған AISI 201 тот баспайтын болаттан жасалған корпус пен қылшықтар тот баспайды, сондықтан щетканы жоғары ылғалдылық жағдайында пайдалануға болады. Тот баспайтын болаттан жасалған сымның өңделетін бетінде қалған бөлшектері оның коррозиясын тудырмайды. Арматураланған корпус пен гайка щетканың беріктігін арттыруды қамтамасыз етеді. М14 гайкасына бекіту жабдықты орнатуды және ауыстыруды жылдамдатады. Өндірістің барлық кезеңдерінде сапаны қатаң бақылау щетканың сенімділігін растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 0.758 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 80 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 160 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | Бұрғылар мен бұрғыларға арналған щеткалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 746-ҚШМ арналған щеткалар |
| Диаметрі | 125 мм |
| Сымның диаметрі | 0.5 мм |
| Болат маркасы | нержавеющая |
| Қону | М14 |
| Сым түрі | крученая нержавеющая |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | кесе |
| Штрих-код | 4044996150598 |
- Бағасы: 4 875 ₸

