
Пластикалық науасы бар бау-бақша және құрылыс арбасы, жүк көтергіштігі 175 кг, көлемі 90 литр Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жүк көтергіштігі 175 кг, көлемі 90 л пластик науасы бар Сибртех 68919 бау-бақша және құрылыс арбасы бау-бақша және жеңіл құрылыс жұмыстары үшін пайдаланылады. Онда қоқыстарды, бұтақтарды, топырақты, құмды, сондай-ақ құрылыс қоспаларын тасымалдауға болады. Қалыңдығы 3 мм полипропиленнен жасалған науасы бар, диаметрі 380 мм жүк дөңгелегі және қабырғасының қалыңдығы 1,2 мм тұтас жақтауы бар арба салмағы 175 кг жүкті көтере алады. Конструкцияның беріктігін арттыру үшін шанақ тірелетін рамаға дәнекерленген тірек пластиналары қарастырылған. Арба маневрлі және бұрылу үшін көп орынды қажет етпейді. Пневматикалық доңғалақ бірқалыпты жүруді қамтамасыз етеді. Арба құрылыс алаңында және қала маңындағы аумақта таптырмас зат. Артықшылықтары Ернеуі қалыңдатылған, ал шанақтың алдыңғы және төменгі бөліктерінде қаттылық қырлары бар, бұл оның беріктігін арттырады. Пластикалық шұңқыр тот баспайды, ал жақтау оны коррозиядан қорғау үшін ұнтақ эмальмен қапталған. Арбаның жүктемелерге төзімділігін арттыратын қосымша тірегі бар. Дөңгелекте 2 шарикті подшипник бар, бұл арбаны жылжытуды жеңілдетеді. Жақтаудың алдыңғы доға тәрізді бөлігі дөңгелекті қорғау үшін қызмет етеді және алдыңғы жүк түсіру кезінде қоршауды құрайды. Науаның үстіңгі алдыңғы жиегі қиғаш, бұл сусымалы материалдарды түсіруді жеңілдетеді. Артқы жоғарғы жиегіндегі ойықтар күрек, тырма немесе сыпырғыштың тұтқасын бекітуге мүмкіндік береді, бұл жұмысты жеңілдетеді және оператордың уақытын үнемдейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Доңғалақ диаметрі | 380 мм |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 13.5 кг |
| Биіктігі | 0.71 мм |
| Ұзындығы | 1.42 мм |
| Ені | 0.58 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 0.71 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1.42 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 0.58 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Арбалар, дөңгелектер, камералар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 689-Көліктер |
| Раманың диаметрі | 32 м |
| Дөңгелектер саны | 1 |
| Максималды жүктеме | 175 кг |
| Дөңгелекті таңбалау | 4.80-8/4.00-8 |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Науаның көлемі | 90 л |
| Ерекшеліктері | пластикалық шанақ, мойынтіректердің болуы |
| Дөңгелектің отыру диаметрі | 12 мм |
| Дөңгелектің түрі | пневматикалық |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Шұңқырдың қалыңдығы | 3 мм |
| Доңғалақ торының ені | 107 мм |
| Штрих-код | 4606800073044 |
- Бағасы: 17 014 ₸

