
Бояуға арналған миксер, 60 х 6 х 350 мм, цилиндрлік саптама Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix брендінің бояу араластырғышы электр құралының қондырмасы болып табылады және бояулар мен лактарды аз мөлшерде араластыруға арналған. Миксердің жұмыс бөлігінің арнайы конструкциясы ерітінділердің әртүрлі жазықтықта жоғары сапалы араласуын қамтамасыз етеді. бояу, лак, глазурь үшін соққыға төзімді пластиктен жасалған жұмыс бөлігі теңдестірілген пропеллер 60 мм жалпы ұзындығы 350 мм цилиндрлік шанақтың диаметрі 6 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Ұзындығы | 380 мм |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 380 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.078 кг |
| Топ | Ілеспе сырлау және құрылыс құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 848-Ілеспе сырлау және құрылыс құралдары |
| Диаметрі | 60 мм |
| Материал | Пластик |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | для красок |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Штрих-код | 4044996169781 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

